Pojďme se nezávazně pobavit o možnostech spolupráce a efektivní majetkové správě.

Domluvíme si nezávaznou schůzku?

Souhlasíte se mnou, že…

Možnost zhodnocovat vlastní finance má každý, nemáme ji však geneticky zakořeněnou a ve škole nás toho o správném přístupu k penězům moc nenaučili. Přitom finanční zodpovědnost by měla být, stejně tak jako ta zdravotní, součást našeho života. Za 19 let jsme s kolegy pomohli tisícům klientů a rád bych tuto možnost nabídl i Vám.
 
Pojďme se nezávazně sejít a pobavit se o možnostech, jak dosáhnout vašich finančních cílů. Těším se na setkání.
Přehrát video

Na první schůzce se zaměříme hlavně na

Krátké seznámení

Zakládám si na osobním, avšak profesionálním přístupu. Rád vás lépe poznám a pochopím vaše potřeby, zároveň vám povím co vše je možné. Vše co si řekneme zůstane vždy pouze a jen mezi námi.

Finanční analýza

Detailní analýza současného stavu je základním pilířem pro naši následnou spolupráci. Společně se podíváme na to, jak s penězi pracujete, jak jste zabezpečeni, jaké máte závazky a majetek.

Nastavení cílů

Finanční plán a postupy se odvíjí od vaší aktuální situace a cílů. Na základě informací a poznatků vám připravím mapu budoucí cesty na míru, která povede právě ke splnění těchto cílů.

Přidejte se mezi spokojené klienty

Naprostá spokojenost, vše velmi dobře vysvětleno. Velmi vstřícný přístup a jednání. Pokud budu řešit další pojištění půjdu opět za Kapitolem a panem Šlechtou.

Tomáš Rojík

Kvalitní poradenství, jak v oblasti pojištění, tak investic. Navíc příjemné prostředí kanceláře a vždy otevřená komunikace.

Michal Matějka

Dlouhodobě spolupracuji s panem Šlechtou hlavně v oblasti investování. Přístup a jednání z jeho strany jsou na výborné úrovni, jeho služby mohu jen doporučit.

Aleš Musil

Skvělý přístup, vzorné jednání, takže u mě naprostá spokojenost a není co vytknout.

Zdeněk Kouřil

Ochota, spolehlivost a profesionalita na jedničku. Příjemné jednání. Vše je klientovi vysvětleno srozumitelně i pro ty z nás, kteří problematice financí zrovna dvakrát nerozumí.

Daniela Kučerová